Şile Parke Cila (0216) 471 47 57 Ücretsiz Keşif Hizmeti

Şile Parke Cila (0216) 471 47 57 Ücretsiz Keşif Hizmeti

Parkeler belirli bir süre kullandıktan sonra zaman içinde deforme olabilir. Aynı zamanda parke üzerinde çok ağır şeyler taşınması, kaydırılması veya parkeye kalıcı leke bırakan sıvı ve benzeri şeyler dökülmesi sonucunda da bazı çizik ve lekeler meydana gelebilir. Bu durumda parkenin sökülmesi ve yeniden parke yapılması çok maliyetleridir. Bu yüzden de cilalama işlemlerine ihtiyaç duyulur. Firmamız tarafından parke cila konusunda profesyonel çalışma ekipleri ve gelişmiş cilalama makineleri ile faaliyet gösteriliyor. Vermiş olduğumuz hizmetler ile hem birçok insanın tercihi oluyoruz hem de parkelerin yeni gibi görünmesini sağlıyoruz. Sahip olduğunuz parkenin kısa süre içinde yeni gibi görünmesini istiyorsanız siz de cilalama işlemini tercih edebilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler hem kalite hem de müşteri memnuniyeti bakımından oldukça iyidir.

Parke Yenileme İçin Sistre Hizmeti

Parkenizin artık çok eskidiğini ve yıprandığını düşünüyor iseniz ilk etapta değişim yerine cilalama yolunu tercih edebilirsiniz. Çünkü cilalama işlemi hem uygun maliyeti hem de faydaları sayesinde oldukça avantajlı bir parke bakımı yöntemidir. Sistre cila işlemi ile parkenizin eskisine göre daha temiz ve daha yeni bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Detaylı sistre cilalama hizmetimiz kapsamında parkenizin ilk günkü gibi görünmesini dahi sağlayabiliriz. Şile sistre cila firmamız sunmuş olduğu uygun fiyatları ile herkesin bütçesine uygun bir şekilde hizmet veriyor.

Sistre Cilalama İşlemini Nasıl Yaparız?

Sistre cilalama işlemi firmamız tarafından son derece profesyonel bir şekilde uygulanır. Özellikle parkelerin tamamen yeni gibi ve temiz olması için çok dikkatli bir şekilde cilalama yaparız. Sistre cilalama işlemi öncesi gerekli ölçüleri alırız. Daha sonra da zımparalama işini hızlı ve doğru bir şekilde yerine getiririz. İkinci kat zımparalama işleminden sonra ise çizik ve boşluklar doldurulur. Daha sonra sonuncu zımparalama işlemi de yerine getirilir ve astarlama işlemine geçilir. Astarlama işlemi de profesyonel bir şekilde yapıldıktan sonra cila yapılır ve parke yeni gibi olur. Şile parke cila firmamız ile irtibata geçerek siz de sunmuş olduğumuz bu kaliteli hizmetlerden hemen yararlanabilirsiniz.

metinkus61

Yorumlar kapalı.
Call Now Button