Sultanbeyli Parke Cila (0216) 471 47 57 Ücretsiz Keşif Hizmeti

Sultanbeyli Parke Cila (0216) 471 47 57 Ücretsiz Keşif Hizmeti

Evlerin vazgeçilmez ahşap döşemeleri arasında yer alan parkeler, ev dışında da birçok farklı alanda kullanılıyor. Bu parkeler belirli bir süre kullanıldıktan sonra eski görünüşünü kaybeder. Daha solgun bir görünüme sahip olan parkelerin detaylı bir şekilde temizlenmesi gerekir. Aynı zamanda parkelerde çeşitli sebeplerden dolayı çizik ve leke oluşumu da çok sık görülen bir durumdur. Bu ve benzeri durumlardan kaynaklanan leke, çizik, eski görüntü gibi sorunları parke cilalama yöntemi ile çok mümkündür. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak bu konuda sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetler ile çok fazla tercih ediliyoruz. Sultanbeyli parke cila firmamız gerek uygun fiyat politikası gerekse kurumsal hizmet anlayışı ile çok avantajlı ve yararlı hizmetler veriyor.

Parke Cilalama Nasıl Gerçekleştirilir?

Parke cilalama işlemin alanında uzman firmamız tarafından son derece özenli ve dikkatli şekilde yapılır. Bu sayede de vermiş olduğumuz hizmetlerde herhangi bir sorun ya da hata meydana gelmez. Cilalama işlemi için özel zımpara makineleri kullanırız. Zımpara makineleri ile hem hızlı hem de kaliteli bir cilalama gerçekleştiririz. Zemin zımpara işleminden sonra çeşitli yöntemler ile kontrol edilir ve parkede meydana gelen açıklıklar var ise kapatılır.  Sistre cila kapsamında yapılan bu işlem sonrası bir ya da iki kat daha zımparalama işlemi uygulanır. Daha sonra astarlama da yapılır ve son işlemler ile cilalama bitirilir. Firmamız bu şekilde yaptığı parke cilalama işleri ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı başarıyor.

Parkenizi Ne Kadar Sürede Cilalarız?

Sahip olduğunu parkelerin cilalama işlemi firmamız tarafından farklı sürelerde bitirilir. Çünkü her zeminin deformasyonu ve genişliği aynı değildir. Zeminde meydana gelmiş olan deformasyon, cilalama süresini etkiler. Bununla birlikte zemin ne kadar büyük ise süre de o kadar yazar. Sultanbeyli sistre cila hizmetlerimiz kapsamında mümkün olan en kısa süre içinde parke cilasını bitiriyor ve yeni gibi görünen parkenizi kullanıma sunuyoruz. İşlem tamamlandıktan belirli bir süre sonra parke sağlam bir şekilde kullanıma uygun olur. Bizden hizmet alarak siz de hızlıca parke cila yaptırabilirsiniz.

metinkus61

Yorumlar kapalı.
Call Now Button